Duck hunt

Kancelaria Upadłość Konsumencka

http://domaindead8.booklikes.com/post/4694267/kancelaria-upadlosc-konsumencka
https://writeablog.net/flamecollar3/kancelaria-upadlosc-konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://prawnicy663.werite.net/post/2021/11/14/Kancelaria-Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-Konsumencka
https://www.evernote.com/shard/s326/sh/b2a76c02-e551-3b33-c9c3-a799ac06c1a9/003abb88d1b73aa5d436199a4a73e0d7

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka w pytaniach i odpowiedziachOdwiedzając fora o tematyce finansowej i pożyczkowej coraz nagminniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym paragrafie będę się starać rzucić ociupinę światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w rodzimym systemie prawnym, jednakże do tej chwili mogły z niej korzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki partnerskie). W tym momencie (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

Jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi spełnić wiele przesłanek. Na początku powinno się wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły dużo zobowiązań i sumy rat przewyższają pozyskiwane przychody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie musimy wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to problem rzeka i przy wnoszeniu odpowiedniego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego słusznym rozwiązaniem jest korzystanie ze wsparcia zawodowego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE